Decyzję o zakupie lub wynajmie nowego auta bardzo często poprzedzają dokładne analizy rynku motoryzacyjnego. Rozważaniu powinny zostać poddane wszystkie wady i zalety związane z konkretnym pojazdem, a także oferty różnych firm.

Doskonałym wyborem modelu, salonu oraz formy jest postawienie na BMW 3 leasing – Warszawa. Niezwykle atrakcyjne warunki i auto spełniające wymogi największych fanów motoryzacji, powinny przekonać każdego do wzięcia pod uwagę wariantu bawarskiego koncernu motoryzacyjnego.

Dlaczego warto zdecydować się na auto w leasingu?

Nowoczesna forma naboru samochodu skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, ale od niedawna również do osób prywatnych. Nieprowadzenie działalności gospodarczej, czy nieposiadanie firmy nie stanowią już problemu. 

Warunki kontraktu dotyczącego leasingowania wybranego modelu określają między innymi:

  • czas trwania umowy (zwykle 24-60 miesięcy),
  • ilość comiesięcznych rat leasingowych,
  • procedury przyznania finansowania,
  • walutę oraz wkład własny, stanowiący od 0 do 35% wartości nowego pojazdu,
  • oprocentowanie,
  • deklarowany, średnioroczny przebieg w kilometrach. 

Co wyróżnia BMW serii 3?

BMW serii 3 to model cieszący się niesłabnącą popularnością od prawie dekady. Wiele osób mówiąc o nim ma na myśli luksusową limuzynę, będącą połączeniem elegancji i sportowego szyku. Obecnie tzw. kultowa trójka uchodzi za najbardziej pożądany model niemieckiego koncernu motoryzacyjnego. Najprawdopodobniej sława ta wynika z bardzo dobrych właściwości jezdnych, ogromnego wachlarza dostępnych jednostek napędowych, zastosowania odpornych na zużycie materiałów oraz z wyjątkowo atrakcyjnych parametrów technicznych. 

Synteza jakości i estetyki sprawia, że BMW 3 to model przykuwający szczególną uwagę. Oferta usługowa – BMW serii 3 w leasingu Warszawa