Wyjątkowy samochód w atrakcyjnej formie finansowania dla różnej wielkości przedsiębiorstw i spółek, a także dla klientów indywidualnych? Od niedawna to możliwe. Prowadzenie działalności gospodarczej oraz posiadanie firmy przestało być wymogiem. Dzięki niezwykle korzystnej ofercie BMW X3 w leasingu każdy ma szansę zostać przynajmniej częściowym właścicielem tego luksusowego pojazdu.

BMW X3 – atuty płynące z aspektów wizualnych i z zastosowania najwyższych technologii

BMW X3 to kompaktowy samochód osobowy typu SUV, przynależący do segmentu pierwszego grupy premium. Jego pierwsza wersja została wyprodukowana w 2003 roku. Jak dotąd na rynek wyszły trzy generacje. Najnowsza miała swoją premierę w 2017 roku i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Prawdopodobnie wynika to ze zwracających na siebie uwagę aspektów wizualnych oraz z zastosowania najnowszych technologii. Bogata oferta dynamicznych silników (cztery wersje w dieslu oraz trzy w benzynie, z których największy ma aż 360 KM) występujących zazwyczaj z napędem xDrive ucieszy każdego miłośnika motoryzacji.

Więcej informacji o BMW X3 leasing znajdziesz na stronie internetowej: BMWDirect.

Główne wytyczne dotyczące leasingowania pojazdu

Decyzja o formie finansowania powinna być podjęta po dokładnej analizie jej zalet oraz wad. Jedna z nowszych metod – leasingowanie, charakteryzuje się niezwykle uproszczonymi procedurami oraz wieloma korzyściami dla klienta, które wynikają między innymi z możliwości dostosowania konkretnych parametrów pod zasobność portfela leasingobiorcy oraz jego własne preferencje. Ustaleniu podlegają: 

  • okres leasingu, inaczej nazywany czasem trwania umowy, 
  • miesięczna wysokość rat i ich ilość w czasie trwania kontraktu,
  • oprocentowanie
  • waluta, stosowana w okresie obowiązywania kontraktu,
  • wkład własny (zwykle stanowiący od 0 do 35% całkowitej wartości),
  • deklarowany, roczny przebieg wyrażany w kilometrach.