Można zaobserwować, że z roku na rok tory wyścigowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko i wyłącznie wśród panów, ale również przedstawicielek płci pięknej. Jakie są zdecydowanie największe zalety tego rozwiązania?

Co dokładnie warto wiedzieć o torze Słomczyn?

Tor Słomczyn (zobacz w Devil-cars) charakteryzuje się przede wszystkim ogromnymi rozmiarami. Godny uwagi jest fakt, że kierowcy wśród atutów bardzo często wymieniają stosunkowo wysokie trybuny. Widzowie mogą dzięki temu w doskonałych warunkach oglądać swoich ulubieńców. Tor ponadto udostępnia użytkownikom miejsca parkingowe czy toalety. Nie można oczywiście zapomnieć, że na omawianym obiekcie systematycznie organizowane są różnego rodzaju zloty fanów sportowych samochodów czy profesjonalne eventy motoryzacyjne.

Dlaczego rekomendowane jest przynajmniej raz w życiu wybranie się na omawiany tor?

Tor wyścigowy posiada bardzo ciasne zakręty, dzięki czemu doświadczeni kierowcy będą mieli możliwość zweryfikowania swoich możliwości. Można jeździć po torze nie tylko i wyłącznie swoim samochodem, ale również wypożyczonym pojazdem. Jak wiadomo na drodze publicznej nie ma możliwości sprawdzenia pełnych możliwości sportowego samochodu.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wszystkie osoby, które odwiedzają tor mają możliwość docenienia ego imponującej szerokości. Oznacza to tym samym, że kierowcy mogą czuć się całkowicie bezpiecznie. Nie można oczywiście zapomnieć, że na nitce toru najlepiej sprawdzą się auta posiadające sztywne zawieszenie.