W ostatnim czasie mnóstwo osób decyduje się na zakup nowego auta. Właściciele firm chętnie dokonują tego typu zakupu przy pomocy leasingu, który jest wygodny, opłacalny i bezpieczny. Jakie auto cieszy się obecnie dużym powodzeniem wśród klientów? Odpowiedź poniżej.

BMW X1 Leasing


BMW X1 leasing wybierają osoby, które spędzają wiele godzin za kółkiem. Zwracają oni uwagę na to, by auto, których staną się posiadaczem było bezpieczne, wygodne i niezwykle szybkie. BMW X1 zdecydowanie spełnia te wymagania, gdyż producenci stworzyli modele, które zostały wyposażone w 4-cylindrowy silnik benzynowy TwinPower Turbo o pojemności 2,0 litra. Dzięki czemu klienci mają do czynienia z autem szybkim, które prowadzi się niezwykle elastycznie i przyjemnie.

Nowoczesne wnętrze


BMW X1 zachwyci również wszystkich fanów nowoczesnego designu oraz tych, co w samochodach cenią doskonałe ich wyposażenie. W tym modelu nie mogło więc zabraknąć telefonu z bezprzewodową ładowarką, wyświetlacza BMW Head-Up, automatycznego sterowania tylną klapą, asystenta parkowania oraz asystenta jazdy. Kierowcy mogą wybrać auto z manualną lub automatyczną (7 lub 8-biegową skrzynią biegów).

Zarówno panie, jak i panowie będą zadowoleni z tego samochodu. Idealnie sprawdza się ono zarówno do jazdy po mieście, jak i na dłuższych trasach. Znana na całym świecie marka nie zawiodła swoich klientów i zdecydowanie tym samochodem podniosła poprzeczkę na rynku motoryzacyjnym. BMW X1 warte jest uwagi tych, którzy potrzebują mocnego, sprawdzonego i dobrze wyposażonego auta.