Z myślą o miłośnikach motoryzacji i szybkiej jazdy samochodem wiele torów wyścigowych oferuje specjalne vouchery lub kupony upoważniające do przejażdżki autem wyścigowym. Jeśli więc z okazji urodzin chcesz podarować swojemu partnerowi, przyjacielowi, bratu lub ojcu niepowtarzalny prezent, to istny strzał w dziesiątkę! Chyba żaden facet nie odmówi okazji przeżycia ekstremalnej przygody na miejscu kierowcy rajdowego.

Różne rodzaje przejażdżek po torze

Jeśli już zdecydujemy się na motoryzacyjny prezent dla mężczyzny na urodziny w postaci karty podarunkowej, zastanówmy się najpierw, który typ przejażdżki będzie dla solenizanta najbardziej atrakcyjny.

Na torach wyścigowych możemy spotkać się z opcją:
– kierowania pojazdem sportowym;
– przejażdżki z wykwalifikowanym instruktorem na miejscu pasażera;
– wyścigów samochodowych.

Każda przejażdżka obejmuje jedno lub kilka okrążeń w zależności od rodzaju karty podarunkowej. Przed rozpoczęciem przygody na torze, każdy uczestnik musi przejść krótkie szkolenie z instruktorem.

Od czego uzależniona jest cena vouchera?

Oczywiście to, ile zapłacimy za motoryzacyjny prezent dla mężczyzny na urodziny, zależy od kilku czynników, takich jak: ilość okrążeń toru, typ przejażdżki (cena zmienia się, gdy jubilat sam ma pokierować superautem) i rodzaj wybranego pojazdu. Ich lista jest imponująco długa. Mężczyzna może przejechać się m.in.: Lamborghini, Chevroletem, Ferrari, Porsche 911, Audi R8, Fordem Mustangiem, a nawet Astonem Martina D89 (słynne auto Jamesa Bonda).