Nie od dziś wiadomo, że auto leasing to propozycja, która skierowana jest przede wszystkim dla wielbicieli niemieckich samochodów osobowych. Z bogatej oferty już od dłuższego czasu korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni. Wystarczy wybrać model, podpisać umowę, by cieszyć się z wymarzonego BMW.

Bogata oferta auto leasingu

Niezależnie od tego, czy dany klient pracuje na etacie czy prowadzi własną działalność gospodarczą, warto, aby zapoznał się z wszystkimi dostępnymi metodami finansowania tego przedsięwzięcia.

Dziś niejedna firma leasingowa posiada w swojej bogatej ofercie bardzo korzystne propozycje leasingu samochodów marki BMW. Niegdyś poszczególne oferty były przeznaczone tylko i wyłącznie dla przedsiębiorstw, a dziś z leasingu może skorzystać każda osoba, która ceni sobie wygodę,styl, niezawodność, a także bezpieczeństwo.

Przed przystąpieniem do leasingu BMW trzeba zawsze spełnić obowiązujące warunki. Zazwyczaj osoba taka powinna posiadać wkład własny do 35 procent. Okres finansowania przy leasingu operacyjnym wynosi od 24 do 60 miesięcy. Z kolei przy leasingu finansowym od 6 do 60 miesięcy. Oprocentowanie bardzo często jest zmienne, dzięki czemu wartość końcowa jest zależna od wybranego okresu oraz opcji finansowania która może wynieść od 0,5 procenta do 40 procent.

Oferta BMW a korzyści dla klienta

Każdy kierowca, który chce skorzystać z leasingu, może zostać posiadaczem dowolnego modelu BMW bez żadnych ograniczeń. Poza tym po zakończeniu umowy, każdy nabywca auta może zostać jego właścicielem bądź dokonać zwrotu samochodu i wówczas nie musi martwić się ewentualną sprzedażą.

Decydując się na ofertę leasingu auta marki BMW, każdy kierowca spłaca tylko tę część wartości samochodu, która zużywa się podczas trwania umowy. Do skorzystania z tego typu ofert zachęcają zazwyczaj dogodne warunki oraz kompleksowość. Za wszystkie formalności związane z rejestracją odpowiedzialny jest dealer wraz ze stroną finansującą. Nabywca auta po podpisaniu stosownych dokumentów może wyjechać samochodem z salonu. Jeżeli klient prowadzi własną działalność gospodarczą, to wówczas opłata wstępna i kwota miesięcznej raty, mogą zostać potraktowane jako koszt uzyskania przychodu.

BMW w leasingu dostępne na stronie BMWDirect.pl.