Producenci opon nie szczędzą funduszy na marketing i reklamę, jednak tak naprawdę to, co najbardziej wpływa na sprzedaż, to niezależne testy oraz opinie konsumentów. Można im ufać – w końcu miłośnicy motoryzacji na złych oponach nie zostawiają suchej nitki. Dla nich liczy się zarówno bezpieczeństwo na drodze, ale też dynamika jazdy. Biorąc pod uwagę te wytyczne, z pewnością warto zwrócić uwagę na opony japońskiej marki Bridgestone.

Flagowe opony Bridgestone Turanza er300

Opony Bridgestone Turanza er300 to flagowy model marki, dedykowany głównie do samochodów osobowych typu sedan i kombi, w tym również dla marek luksusowych. Opony Bridgestone Turanza er300 klasyfikowane są jako opony premium, zastosowano w nich nowatorskie rozwiązania, między innymi takie jak wykorzystanie do ich produkcji mieszanki Ecopia – to innowacja od marki Bridgestone.

Co wyróżnia opony Bridgestone Turanza er300?

opony letnie bridgestone turanza er300

Opony te z pewnością wyróżniają się w niezależnych testach i niejednokrotnie były rekomendowane przez różne niezależne wydawnictwa, magazyny, zajmując naprawdę dobre miejsce wśród bardzo wielu opon innych producentów. Zarówno profesjonaliści, jak też użytkownicy tych opon, zwracają uwagę na takie ich parametry, jak na przykład świetne zachowanie na mokrej nawierzchni. Odpowiada za to asymetryczny bieżnik, który tak odprowadza wodę, że opona ma bardzo dobrą przyczepność nawet do mokrej drogi. Pozytywnie wpływa to na bezpieczeństwo podczas jazdy po śliskiej drodze – mocno skraca czas i drogę hamowania.

Dodaj komentarz