michelin alpin 5

Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się produkcją opon samochodowych. Wśród nich od lat znajduje się Michelin, firma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W Europie to największy producent opon. jednocześnie również jeden z największych producentów na świecie. Oficjalny dostawca opon dla Rajdowych Mistrzostw Świata gwarantuje opony klasy premium, wśród których możemy wymienić między innymi zimowe Michelin Alpin 5.

Opony dla wymagających klientów

michelin alpin 5

Decydując się na opony Michelin Alpin 5 można liczyć na produkt klasy premium, przy produkcji którego firma z Francji nie pozwoliła sobie na żadne kompromisy. Proponowany produkt to opony najwyższej klasy, w których producent zadbał o to, by opony całą powierzchnią oddziaływały na podłoże, dzięki czemu zużycie bieżnika jest równomierne i gwarantuje, że opony będą służyć przez wiele lat. Do produkcji wykorzystywana została wysokiej jakości mieszanka z dodatkiem krzemionki i oleju słonecznikowego, która ma gwarantować idealną przyczepność i odpowiednie warunki w niskich temperaturach.

Wysoka jakość wykonania, mniejsze zużycie paliwa

Opony Michelin Alpin 5 to również doskonały wybór od strony ekonomicznej. Proponowane klientom ogumienie charakteryzuje się mniejszymi oporami toczenia, dzięki czemu ogumienie wpływa na mniejsze zużycie paliwa. Opony dostępne w rozmiarach od 15 do 20 cali z różnymi opcjami jeśli chodzi o profil. Jeśli ktoś szuka doskonałych opon na zimę to wybór produktów z katalogi Michelin będzie bardzo dobrą decyzją.