Seria 4 BMW jest produkowana od 2013 roku, która w gamie modelowej BMW stanowi sportową wersję BMW serii 3 i wpisuje się w trend projektowania samochodów z segmentu D. W 2020 roku pojawiła się wersja G22-23, która wzbudziła wiele kontrowersji na rynku za sprawą swojego oryginalnego grilla.


Grill w BMW 4 2020


BMW projektując nową serię 4, chciało zerwać z dotychczasowym wzornictwem i wzbudzić wokół nowego modelu dużo zainteresowania oraz wzbudzić dyskusję. Zdecydowanie udało się, bo patrząc na przód tego samochodu, albo się go kocha, albo nienawidzi. W świecie motoryzacyjnym dawno nie było tak odważnego projektu i jest to samochód, który wygląda niezwykle charakterystycznie.

Seria 4 BMW w sposób bardzo wyraźny komunikuje, że mamy do czynienia z samochodem, który ma sportowy charakter. Warto sprawdzić ten model jak wygląda w rzeczywistości, gdyż grill prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach.


BMW serii 4 w leasingu, czy się opłaca?


Dużą zaletą marki BMW jest niska utrata wartości z biegiem lat. Jest to marka, która znana jest z dobrej jakości materiałów i serwisu na wysokim poziomie. Finansowanie BMW w leasingu pozwoli nam użytkować samochód przez okres kredytowania bez większych trudności, a gdy zdecydujemy się na pozostawienie samochodu w firmie po okresie spłaty, jeśli samochód był dobrze serwisowany, to nadal będzie nam świetnie służył.

W razie, gdy zajdzie potrzeba odsprzedania samochodu, BMW jest marką na tyle popularną, że na nowego nabywcę nie będzie trzeba długo czekać. Na pewno wartym rozważenia jest promocyjne finansowanie BMW Direct, które oferuje konkurencyjne warunki na tle innych ofert.


Silniki BMW


BMW serii 4 oferuje szeroki wybór jednostek zarówno benzynowych, jak i diesla z układem mild-hybrid. W zależności od stylu jazdy można wybrać jednostkę dla siebie. Jednostki diesla z BMW słyną z dobrych osiągów i ekonomiczności w długich trasach i korzystając z BMW serii 4 w leasingu, warto taki silnik brać pod uwagę, zwłaszcza gdy mamy samochód z pełnym pakietem serwisowym.

Jeśli szukasz pojazdu z charakterem, który jest praktyczny i daje radość z jazdy, to BMW 4 jest zdecydowanie warte uwagi.