Prowadząc własny biznes niemal zawsze przedsiębiorcy rozważają zakup samochodu. Bez względu na wielkość przedsiębiorcy sprzedawcy w salonach samochodowych starają się oferować swoim klientom samochody z pułki premium. Jednak czy samochód premium to odpowiednia opcja dla małego przedsiębiorcy?

Na co zwrócić uwagę wybierając samochód dla firmy

Mali przedsiębiorcy to najczęściej specjaliści pracujący samodzielnie lub zatrudniający do 10 osób. Firmowy samochód służy wtedy najczęściej właścicielowi, ewentualnie osobie zajmującej się sprzedażą. Trzeba bacznie rozważyć, czy zakup samochodu marki premium do tak zwyczajnych celów nie będzie zbyt dużym kosztem dla firmy. Rozwiązaniem jakie jest stosowane przez małych przedsiębiorców to okazjonalny wynajem Audi R8 w celu reprezentacji firmy wśród klientów premium. Samochody o wysokim standardzie są bardzo kosztowne w utrzymaniu. Z tego względu na co dzień właścicielom służy przeciętnej klasy samochód.

Kiedy warto wynająć samochód premium

Samochody z wysokiej półki cenowej służą właścicielom wtedy, gdy potrzebna jest właściwa prezentacja osoby wśród klientów premium. Często wynajmuje się samochody premium podczas podróży służbowych na targi lub spotkania branżowe. Wynajem Audi R8 (sprawdź na devil-cars) sprawi ogromne wrażenie na potencjalnych kontrahentach. Może też przyczynić się do większego zainteresowania firmą przez potencjalnych klientów. Stąd spotkania branżowe często są drugą wystawą samochodów z półki premium. Cieszą nie tylko swoim wyglądem, ale również pomagają w załatwieniu dobrych kontraktów.