akcesoria samochodowe

Akcesoria i gadżety to jedne z najczęściej poszukiwanych produktów. Niektórych ludzi określa się wręcz mianem gadżeciarzy, jednak trudno nie przyznać im w wielu sytuacjach racji – drobne przedmioty są naprawdę użyteczne i potrzebne. Nie inaczej jest w aucie. Akcesoria do samochodu pomagają w codziennym funkcjonowaniu, dzięki czemu jazda autem staje się przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

akcesoria samochodowe Carmager

Ciekawe akcesoria samochodowe


Trudno wyobrazić sobie dzisiaj wyjazd w daleką trasę bez GPS. Czasem używa się też samochodowych aplikacji, które posiadają aktualne mapy i również świetnie prowadzą do celu. Aby korzystanie z GPS czy telefonu podczas jazdy było bezpieczne i wygodne, warto kupić sobie naprawdę dobry uchwyt na szybę. Lepiej nie wybierać takiego za kilkanaście zł, tylko raz a dobrze zainwestować w markowy uchwyt, który przejeździ z nami naprawdę sporo kilometrów.

Kabel aux


Dla prawdziwych melomanów użyteczne będą nie tylko doskonałe głośniki samochodowe czy szerzej cały sprzęt RTV do auta, ale też kabel aux. To właśnie ten kabel pozwala na odtwarzanie muzyki na przykład bezpośrednio z YouTube czy innych aplikacji, które są zamontowane w telefonie. Brak płyt CD w aucie przestaje być zatem problemem, a muzyka może uprzyjemnić każdą podróż. Ten kabel to zatem świetne rozwiązanie i warto mieć go po prostu zawsze w samochodzie. To jedna z nowości, o których wciąż nie wie jeszcze wielu kierowców.