jazda Ariel Atom

Dla każdego miłośnika adrenaliny i szybkiej jazdy Ariel Atom może być spełnieniem marzeń. Te produkowany w Anglii samochód dysponuje fascynującymi osiągami, rozpędzając się do setki w niecałe trzy sekundy. Lekkość i zwinność sprawia, że prowadzenie go jest przyjemnością dla każdego kierowcy. Samochód produkowany jest w trzech modelach. Jazda nim możliwa jest jednak tylko na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym.

Tory wyścigowe – szczegóły

Tory wyścigowe to miejsca przygotowane specjalnie do jazdy z dużą prędkością. W trosce o bezpieczeństwo kierowców są dopasowane do samochodów, które się po nim poruszają. Coraz więcej większych miast posiada w swoich graniach tory wyścigowe. Sprawia to, że coraz popularniejsze stają się vouchery upominkowe na jazdę samochodem Ariel Atom po torze wyścigowym.

Czy każdy może prowadzić auto typu Ariel Atom?

Ponieważ na torze znajdują się specjaliści nie musimy się martwić, że nie umiemy prowadzić takiej maszyny. Fachowcy na ten temat wytłumaczą nam jak prowadzić Ariela, by cieszyć się jazdą i jednocześnie być w pełni bezpiecznym. Przed udaniem się na tor warto sprawdzić, czy konieczna jest rezerwacja. Trzeba także pamiętać, iż szybka jazda po torze możliwa jest tylko w dobrych warunkach atmosferycznych, dlatego w przypadku złej pogody nasza jazda w danym dniu może się nie odbyć.

Ariel Atom stworzony jest z myślą, by cieszyć się szybką jazdą. Z pewnością każdy kierowca doceni jego możliwości.