Wosk - sposób na zadbany samochód

Woskowanie auta stanowi regularny zabieg pielęgnacyjny stosowany przez osoby dbające o swoje samochody. Daje możliwość nabłyszczenia lakieru oraz jego zabezpieczenia przed ewentualnymi zarysowaniami. Z tych powodów wiele osób decyduje się na wosk Meguiars spełniający wyżej wymienione funkcje.

Meguiars – wosk w wielu odsłonach

Meguiars to producent środków do pielęgnacji auta oferujący bardzo szeroki wybór tego rodzaju asortymentu. Specjalizują się w tworzeniu wosków, które sprawdzą się w przypadku wielu rodzajów powierzchni. Ponadto ich produkty są dostępne dla każdego niezależnie od wysokości budżetu danej osoby. Wosk Meguiars może spełniać wiele zadań, a podstawowe z nich to zabezpieczanie karoserii przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak deszcz oraz promieniowanie słoneczne. Ponadto redukuje ryzyko powstawania korozji występującej w wyniku osadzających się zabrudzeń drogowych.

meguiars wosk

Meguiars wosk na różne okazje

Opisywane producent tworzy wiele rodzajów wosku. Ich „czysta” odmiana sprawdzi się w przypadku nowych, doskonale utrzymanych pojazdów. Meguiars wosk polerujący gwarantuje większy połysk i intensywność koloru na danym lakierze. Jak sama nazwa wskazuje wosk czyszczący daje możliwość usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, a nawet lekkich rys i wżerów. Meguiars wosk w sprayu to produkt banalnie łatwy w aplikacji. Może być rozprowadzany za pomocą zwykłej ściereczki lub ręcznika. Należy dodać, że powinien być stosowany na wcześniej nałożone warstwy wosku, a jego aplikacja gwarantuje większy połysk lakieru.