klim krios pro

Dla fanów motocyklów na pewno nowinki technologiczne są czymś, co daje nutkę ekscytacji. Na pewno podnoszą one komfort poruszania się po drodze, choć nie wolno zapominać o tym, że nowoczesne przedmioty również mają wpływać na bezpieczeństwo motocyklistów i nie inaczej jest z kaskiem Klim Krios Pro, który postanowiliśmy wam opisać w naszym artykule. Jaka jest jego specyfikacja i cena oraz czy warto go kupić? Przyjrzeliśmy się temu bliżej i zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem – zapraszamy!

Bezpieczeństwo

Głowa jest najcenniejsza podczas podróżowania motocyklem. Wystarczy nawet drobny upadek i w sytuacji braku kasku może się to skończyć tragicznie. Nowoczesne kaski posiadają technologie umożliwiające redukcję uderzenia i nie inaczej jest z Klim Krios Pro będącego kaskiem ADV zwierającego koroyd. Czym on jest? To materiał pochłaniający energię uderzenia, dzięki czemu bezpieczeństwo na drodze jest większe i daje motocykliście większe szanse na mniejsze obrażenia. Ktoś może powiedzieć, że nic mu się i tak nie stanie, ale zapewniamy, że taki kask pozwala na większe bezpieczeństwo. Warto powiedzieć, że ma bardzo dobre opinie, co tylko potwierdza to, o czym mówiliśmy wyżej.

Lekkość

Jeszcze wiele lat temu kaski kojarzyły się z ciężkim nakryciem głowy dla motocyklistów czy rajdowców, które były wypchane różnymi materiałami. Dziś technologia poszła znacznie do przodu i Klim Krios Pro kask jest tego potwierdzeniem. Nie dość, że jest bardzo lekki, to w dodatku świetnie prezentuje się na głowie motocyklisty i jego noszenie będzie sprawiało przyjemność.