bmw x6

Wynajem długoterminowy bmw suv x6, nazywamy odpłatnym użytkowaniem auta na czas trwania umowy, która potrwa dłużej, aniżeli dobę. Jest to coraz bardziej popularne zjawisko, które powoli wypiera znany powszechnie leasing używany zwykle przez komercyjne przedsiębiorstwa. 

BMW – wady wynajmu długoterminowego

bmw x6

Jeśli chcemy wynająć nowe bmw suv x6 długoterminowo, musimy liczyć się głównie z opcją dodatkowych opłat, które wynikać mogą przykładowo z uszkodzeń auta. Niewątpliwie o wypożyczony pojazd musimy odpowiednio dbać. Nadmierne eksploatowanie może doprowadzić bowiem do uszkodzeń podzespołów, za które jako klienci będziemy zmuszeni zapłacić. Na taką ewentualność możemy się dodatkowo ubezpieczyć albo też podpisać aneks do umowy, który chronić nas będzie przed niezaplanowaną opłatą. 

Najważniejsze zalety wynajmu długoterminowego BMW

  • obszerna oferta floty, która dostępna jest dla klientów. Firmy zajmujące się wypożyczaniem np. bmwdirect.pl posiadają zwykle osobowe pojazdy, dostawcze, jak również vany, 
  • niskie opłaty w porównaniu z leasingiem samochodów, 
  • bmw x6 cena za wynajem nie jest obciążeniem dla firmy i nie ma wpływu na zmniejszenie jej kredytowej zdolności, jak ma to miejsce w wypadku leasingu samochodów, 
  • opcja indywidualnego dopasowywania czasu trwania danej umowy,
  • spora elastyczność, opcja wyboru pakietów dodatkowych dla indywidualnych oraz komercyjnych klientów. 

Wypożyczenie samochodu wymagać będzie akceptacji regulaminu danej wypożyczalni. Umowa, która podpisywana jest przez klienta, zawiera informacje na temat klasy i marki samochodu. Ponadto często podawane są również informacje odnośnie opłat mających związek z usługami, które nie wchodzą w skład podstawowych pakietów w wypożyczalniach. Mogą to być na przykład łańcuchy na koła zimą, system nawigacji GPS czy też fotelik dla dziecka.