opony

Dębica jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych marek opon w Polsce. Dlatego też warto jak najszybciej zapoznać się z oponami typu Presto UHP 2. Firma Dębica jak powszechnie wiadomo należy do koncernu Goodyeara i słynie przede wszystkim z produkcji opon ekonomicznych. Dzięki współpracy z inżynierami koncernu Goodyear opony Dębica Presto UHP 2 oparte są na najnowocześniejszych technologiach i najlepszych jakościowo materiałach.

5 letnia gwarancja

Niedrogie opony samochodowe zazwyczaj nie posiadają zbyt dużej gwarancji ponieważ nie są zbyt trwałe. Zupełnie inaczej wygląda jednak sytuacja w przypadku marki Dębica, która ceniona jest nie tylko ze względu na konkurencyjne ceny, ale również ze względu na 5 letnią gwarancję, która jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności.

Presto UHP2 – co trzeba wiedzieć?

Dębica Presto UHP 2 to niezawodne opony o wysokich osiągach, które wyróżniają się długim przebiegiem i bardzo atrakcyjną ceną. Jest to wspaniały wybór nie tylko dla zagorzałych miłośników sportowej jazdy. Oryginalne opony Dębica Presto UHP (zobacz w sklepie) 2 skierowane są do właścicieli samochodów osobowych o większych mocach silnika, które zwracają uwagę nie tylko na jakość wykonania, ale również na cenę. Specjalna mieszanka gumowa redukuje utratę energii i co najważniejsze pozwala obniżyć opory toczenia. Zaokrąglone krawędzie barków bieżnika zaprojektowane zostały po to, aby usprawnić odprowadzanie wody i zagwarantować odporność na tzw. zjawisko aquaplaningu, które jest zmorą wielu kierowców.