Jazda sportowym wozem na profesjonalnym torze wyścigowym jest marzeniem wielu mężczyzn, dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej firm, które oferują swoim klientom wynajem Ferrari. Przejażdżka takim wozem może okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent urodzinowy nie tylko dla zagorzałych miłośników motoryzacji.

Niesamowita dawka adrenaliny

W Polsce jest 15 profesjonalnych torów wyścigowych, na których można przejechać się najnowszym Ferrari. Można wykupić Voucher nie tylko dla kierowcy, ale również dla pasażera. Te drugie rozwiązanie jest wspaniałym pomysłem dla osób, które nie posiadają prawa jazdy albo dla osób, które chcą przekonać się, jak tor wyścigowy pokonuje profesjonalny kierowca. Wynajem Ferrari od Devil-Cars wbrew pozorom wcale nie jest dużym wydatkiem, dlatego też każdy może skorzystać z tego typu rozrywki.

Fantastyczny prezent dla fana motoryzacji

W Polsce nie brakuje pasjonatów szybkich i pięknych aut, dlatego też warto na poważnie zastanowić się nad wynajęciem Ferrari, czyli jednego z najpopularniejszych aut sportowych na świecie. Ferrari pozwala osiągnąć prędkość nawet do 295 km/h, a przyśpieszenie 0–100 w 4,3 sekundy zrobi wrażenie na każdym kierowcy. Cały przejazd odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora, który czuwać będzie nad bezpieczeństwem. Wynajem Ferrari jest doskonałym wyborem nie tylko dla prywatnych kierowców, ale również dla firm, które chcą zorganizować swoim pracownikom rozrywkę na najwyższym światowym poziomie. Jazda markowym wozem, to jedna z tych przygód, którą zapamięta się do końca życia.